Dienas radošā nometne "Cerību spārni"

PIEKTDIENA, 2021. GADA 24. SEPTEMBRIS PLKST. 14:00 

Iedvesmas un atpūtas nometnes sievietēm 

"Spārni" - 2021

02.-04.jūlijs/09.-11.jūlijs/16.-18.jūlijs/23.-25.jūlijs/30.jūlijs-01.augusts

Viss iekļauts

Sieviete ir ģimenes pavarda glabātāja - iedvesmota sieviete!

2021.gada vasarā organizēsim nometnes sievietēm! Arī šoreiz vēlamies sievietēm piedāvāt iespēju pārvarēt sevi, izkāpt no savas komforta zonas, noņemt savus, ģimenes, sabiedrības uzliktos rāmjus un ļaut būt pašām. Darīt lietas, kuras ikdienā nedarām, jo kāds var kaut ko padomāt, kādam tas var nepatikt. Ļoti vēlamies iedvesmot sievietes, iedvesmot ticēt sev, saviem sapņiem, sekot savām vēlmēm un iedrošināt, ka viss izdosies, ja tikai iesi un darīsi. Un nav svarīgs  vecums, vajag tikai uzdrošināties! Nometnē būs iespēja satikt iedvesmojošus un pozitīvus cilvēkus.

02.07.-04.07. - Vidzeme, Matīšu pag., Burtnieku novads (pirts) . Nakšņošana ērtās viesnīcas tipa istabiņās (gultas ar veļu), katrā istabiņā - vannasistaba ar duškabīni un tualete. Uz šo nometni pieteikumi vairs netiek pieņemti. Lūdzu izvēlies kādu no citiem piedāvājumiem.

Foto no personīgā arhīva

09.07.-11.07. - Zemgale, "Zaļā muiža", Zaļenieku pag., Jelgavas novads  Uz šo nometni pieteikumi vairs netiek pieņemti. Lūdzu izvēlies kādu no citiem piedāvājumiem.

Foto no: https://planetofhotels.com/en/latvia/zalenieki/hostelis-zala-muiza?datein=09-07-2021&dateout=11-07-2021

16.07.-18.07. - Kurzeme, Engure (jūra). Ierasties nometnes vietā var jau no plkst. 10:00, nolikt mantas un doties uz jūru. Kopā sanākšana ap plkst.17.00, sekos iepazīšanās, vakariņas, kopīgas padarīšanas vakara garumā. Ja vēlies, paņem līdzi savu mīļāko kafijas krūzi. Būs pieejama virtuvīte un ledusskapis. 

Foto no personīgā arhīva

23.07.-25.07. - Latgale, Makašāni, Iugulova, Vērēmu pagasts Rēzeknes novads (ezers, pirts).  Uz šo nometni pieteikumi vairs netiek pieņemti. Lūdzu izvēlies kādu no citiem piedāvājumiem.

Foto no: personīgā arhīva un  https://maps123.net/en/LV/makanu-amatu-vidusskola-p29732

https://d.facebook.com/photo.php?fbid=2008398832527889&id=1022529081114874&set=a.1102329313134850&refid=13&__tn__=%2B%3E

30.07.-01.08. - Ikšķile, Brīvā skola - īpašais piedāvājums. Nometnes norises laikā centīsimies pievērsties un veicināt bioekoloģisko domāšanu un darīšanu. Mācīsimies viena no otras kā to darīt labāk, iedvesmosim citas un iedvesmosimies katra pati.  Veģetārā ēdienkarte, Zaļā telpa,  Vietējo BIO pārtikas ražotāju un amatnieku produkcijas izplatīšanas centrs, dabas klusums un unikāla iespēja atgriezties atmiņās un izbaudīt realitātē sen aizmirstas izjūtas - kā tas ir gulēt uz grīdas (paņem līdzi savu matracīti un gultas veļu) Īpašā cena tikai šai nometnei no 15.05.2021. 160,00 EUR (var izmantot arī atlaides, kuras minētas tālāk).  Uz šo nometni pieteikumi vairs netiek pieņemti. Lūdzu izvēlies kādu no citiem piedāvājumiem.

Foto no personīgā arhīva

Pieteikšanās:
Spied šeit

Nometnes programma

Piektdiena 13.00-15.00 ierašanās un iekārtošanās

Svētdiena 13.00 dodamies spārnotā lidojumā sasniegt arvien jaunas virsotnes uz savu "ES"

Programmā iekļautās aktivitātes:  🦋Sevis izzināšana  🦋 Ko mums  pasaka astroloģija 🦋 Radošas aktivitātes (gleznošanas meistarklase, mākslas terapija pašizaugsmei, kolāžu veidošana 🦋 Fiziskas aktivitātes 🦋 Aromterapija 🦋 Stils un mode    🦋  Astrologs 🦋 Vakara sarunas sveču gaismā  🦋 Dziesmas un dejas 🦋 Pirts, ezers, jūra - atkarīgs no atrašanās vietas.

** Nometnes norises laikā Tevi sagaida vēl daži patīkami pārsteigumi!

Sejas masāža un kopšana ar Hi-tech, astrologa individuāla konsultācija  - par papildu maksu.

Aktivitātes vadīs: 

Iveta Skrastiņa - Labklājības skolas vadītāja, mediators, pašiedvasmas trenere, meistarklašu vadītāja, gleznotāja - gleznu izstādes "SievietES&uzdrīkstēšanās", konkursa "Latvijas vecmāmiņa 2019" titulu Latvijas IV Vecmāmiņa un Vemāmiņa-Prestige ieguvēja, starptautiska konkursa "World Rising Stars 2020" titula QUEEN OF THE YEAR ieguvēja, Hi-tech meistars, jurista palīgs, pedagoģijas maģistrs.


Iveta Tirzīte - gleznotāja, meistarklašu vadītāja,  pedagoģijas maģistrs, uzsēdina uz otas....
Dace Vīlande Pašattīstības un personīgās izaugsmes treneris, Hi-tech stilists-meistars, apģērbu stilists-vizāžists, pasākumu vadītāja, konkursa "Latvijas vecmāmiņa 2019" titulu Vecmāmiņa-stils, aromterapiju konsultante, gids Gruzijā

Artis Štamgūts - Modes mākslinieks, zīmola STATUS BY SHTAMGUTS izveidotājs, Latvijas Mākslas akadēmijas docents. Piedalījies ar kolekcijām gan Latvijas modes nedēļās, gan starptautiskās modes nedēļās. Maģistra grāds Latvijas Mākslas akadēmijā, zināšanas modes dizainā papildinājis Milānā un Berlīnē. Bijis vairāku starptautisku modes konkursu žūrijas loceklis.  Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) Dizaina un arhitektūras nozares ekspertu komisijas loceklis.

 Juta Angelus - "„Sieviešu Miera oāzes” dvēsele, korektors „Domu Pērlēs”, intuitīvais astrologs jeb zvaigžņu tulks (kā papildus instruments ir Taro, Lenormand, Zvaigžņu Orākuls, Rūnu kārtis, Reiki enerģija un ne tikai...)"

Dalības maksa:

127,00 EUR (piesakoties un 1. iemaksu - rezervācijas maksu, veicot līdz 08.04.2021.) - pieteikšanās uz šo piedāvājumu beigusies.

147,00 EUR (piesakoties un 1. iemaksu - rezervācijas maksu, veicot līdz 01.05.2021.)  - pieteikšanās uz šo piedāvājumu beigusies.

167,00 EUR (piesakoties un 1. iemaksu  - rezervācijas maksu, veicot pēc 01.05.2021.)

Dalības maksā ir iekļauta nakšņošana (2 naktis), visas programmā iekļautās aktivitātes, 90% materiāli ( viena nolietota (veca) panna, žurnāli, šķēres Tavas), trīs ēdienreizes, tēja, kafija un ūdens, telpu noma.

Atlaide – 10%

  • Labklājības skolas līdzšinējām klientēm (esi izmantojusi kādu no maksas aktivitātēm bez atlaides)
  • bez nakšņošanas
  • no 15.05.2021. strādājošām skolotājām un b/d audzinātājām (anketā jānorāda skola)
  • no 15.05.2021. ja uz nometni piesakāties ne mazāk kā 4 draudzenes kopā, tad atlaide tiek piemērota visām. Rēķins tiek izrakstīts tai dalībniecei, kura aizpilda anketu un minētā dalībniece nodrošina visas finansu saistības ar pārējām savām draudzenēm.
  • Makašānu nometnei 23.07. darbojas atlaide DuoLife kluba biedriem.

Atlaides nesummējas!

Pieteikšanās:
Spied šeit

Uzmanību!

Piesakoties daļa dalības maksas - rezervācijas maksa (40,00 EUR) jāsamaksā 7 dienu laikā, bet ne vēlāk kā norādītā maksa ir spēkā! Lūgums ņemt vērā, ka, nesamaksājot norādītajā laikā, atlaide un liela pieprasījuma gadījumā vieta, tiek zaudēta. Rēķinu saņemsi divu dienu laikā uz anketā norādīto e-pastu.

Pirmā iemaksa netiek atmaksāta!!! Ja tomēr nolemjat nepiedalīties, vietu iespējams uzdāvināt citai dalībniecei vai iemaksāto summu novirzīt citu Labklājības skolas piedāvāto aktivitāšu apmaksai. Pirmā iemaksa tiks atmaksāta, ja ārkārtas situācijas valstī dēļ pasākums nevarēs notikt.

Aktivitātes apmeklēšana ir brīvprātīga, tomēr ņem vērā, ka maksa par to netiek samazināta!!!

Pati paņem līdz:

🐞Uzkodas, kuras uzlabo Tavu omu  🐞 Savu iecienītāko kafijas krūzi 🐞Vienu nolietotu pannu, kulinārijai tā vairs nebūs lietojama (jebkura izmēra) 🐞 Priekšautiņu gleznošanai 🐞 Šķēres 🐞 3-5 dažādus žurnālus, kurus nav žēl sagriezt 🐞 Peldkostīmu 🐞 Pelddvieli 🐞 Sporta tērpu 🐞 Personīgos higiēnas piederumus (sejas maska, dvielis u.c.) 🐞 UV aizsargkrēmus 🐞 LABU NOSKAŅOJUMU

SVARĪGI!

!!! Ja nometnes 2021. gada vasarā netiks atļautas epidemioloģiskās situācijas dēļ, tad nometnes iemaksa tiks atgriezta atpakaļ

!!! Noslēgumā dalībniecēm tiks izsniegts sertifikāts par dalību!

Pieteikšanās:
Spied šeit

*** Organizējam iedvesmas nometnes sievietēm gan pēc mūsu plāna, gan pēc jūsu izteiktas vēlmes, lai darītu lietas, kuras ikdienā nedarām.